برف بازی

امروز جمعه 92/9/22است برف زیادی اومد ساعت یک با ریحانه ،مهدی ، اصغرجون، رخساره و فرزاد رفتیم سرسره بازی خیلی خوش گذشت با اینکه روزه بودم ولی اصلا بی حال نشدم و وقتی نهار بچه ها رو دادم کمی استراحت کردم و بعد که روزه ام را باز کردم با بچه ها ( به جز فرزاد آخه ناهار نیامد خونه مون )رفتیم بلوار جوان برف بازی وقتی که اومدیم خونه و تلویزیون را روشن کردیم .

 وقتی که گفت تمامی مدارس تعطیل خیلی خیلی ناراحت شدم چون دلم می خواست بروم مدرسه و با دانش آموزانم برف بازی کنم و کمی آنها را به تحرک وادار کنم چون دانش آموزان اصلا تحرکی ندارند با سرویس به مدرسه می روند و با سرویس به خونه بر می گردن همچنین با آسانسور به طبقات بالا می روند و با  آسانسوربه طبقات  پایین برمی گردند نه بلدن خوب بدون نه بلدن خوب از خودشون مواظبت کنن چند روز پیش یکی از شاگردان سال گذشته ام از روی صندلی افتاد کف اتاق و متاسفانه پایش شکست .

وقتی که برای تدریس نشانه ( آ  ا) دانش آموزانم را به گنج نامه برده بودم بعضی هااصلا بلد نبودن از پله ها بالا برن و نزدیک آبشار بروند و یا اینکه بعضی ها هم بلد نبودن از پله های آبشار پایین بیاین آخه این بچه ها مردها و زن های جامعه ی ما هستند مملکت را دست چه کسانی می خواهیم بسپاریم .

صبح که از خواب بیدار شدم فکر کردم هوا خیلی سرد و یخبندان است ولی اصلا نه سرد بود نه یخبندان آخه یک نفر نیست بگوید به چه دلیل مدارس ، دانشگاه ها حتی......  تعطیل کرده اند ؟

/ 5 نظر / 20 بازدید
سمیه

سلام عزیزم امروز سومین روز تعطیله و صبح که سارا برای رفتن به مدرسه از خواب بیدار شد و گفتم امروز هم تعطیلی خیلی ناراحت شد و گفت من دوست داشتن برم مدرسه از این همه تعطیلی بی خود ناراحتم![ناراحت] خانم خطیبون جان، من واقعا برای شما ناراحتم چطور این همه عقب ماندن بچه ها را باید جبران کنید!

مامان محمدمهدی

سلام خانم خطیبون.خسته نباشید.چه بامزه که همه از تعطیلات خوشحال میشن و شما ناراحت!البته حرف شما رو کاملا تایید میکنم که بچه های امروز ما مقاومت شون پایین و آسیب پذیر هستند.البته این در شهرستان ها به نسبت تهران و شهرهای صنعتی کمتر است، اما هست خانم خطیبون برای نشانه پ کمن راهنمایی کنید تا کلمه کلید و نشانه ای برای محمد مهدی درست کنم و برای کلاسشون آماده کنم.خیلی ممنونم

پرنیا

باربی خشگل من انشاالله همیشه خوش باشید به همه هم سلام برسونید دلم برای همه تنگ شده . خانم خطیبون عاشقتونم [چشمک]

پرنیا

شما که نمی اید منم دوووووووست دارم